19°C
Petak, 17. april 2026. Oglašavanje

Vesti | Servisne informacije

·

31.10.2023. u 00:10

"SVI SVETI": Povećan broj autobusa u pravcu Gradskog groblja, parkiranje iza tezgi s cvećem

U sredu, 1. novembra, je verski praznik Svi sveti.

Tim povodom tradicionalno se održavaju pomeni i očekuje se veća poseta Gradskom groblju i svim grobljima u gradu i prigradskim naseljima.

JGSP “Novi Sad” će povećati broj autobusa u pravcu Gradskog groblja, dok će u krugu groblja biti organizovan prevoz kombijem za starija i invalidna lica. Prevoz će se vršiti sa glavnog ulaza u Gradsko groblje u periodu od 7 do 14 časova.

U delu Rumenačkog puta od kružnog toka prema Rumenki u toku su radovi u levoj kolovoznoj traci i saobraćaj se odvija ograničeno. Iz “Lisja”, povodom obeležavanja Svih svetih, 1. novembra i Mitrovskih zadušnica, 4. novembra i veće posete grobljima, mole građane da vozila parkiraju na parkingu iza tezgi sa cvećem.

Ulaz automobilima unutar Gradskog groblja radnim danima i subotom nije dozvoljen.

Građane koji nisu u mogućnosti da do subote urede pojedinačna grobna mesta JKP “Lisje” podseća da pruža uslugu uređenja grobnog mesta.

Komentari

Još uvek nema komentara.

Preostalo još 500 karaktera

Dešavanja u gradu

Festival

17. Apr

·18:00

·Omladinski centar CK13 (Crna kuća)

Festival samoorganizovanja – 19 godina Crne kuće
Radionica

17. Apr

·18:00

·Novi Sad

Bez sputavanja
Predstava

17. Apr

·19:00

·Novosadsko pozorište

Ana Karenjina
Knjiga

17. Apr

·19:00

·SPENS - Sportski i poslovni centar Vojvodina

MEĐUNARODNI DAN HAIKU POEZIJE
Koncert

17. Apr

·20:00

·Foxtrot

The Sonic Dawn
Koncert

17. Apr

·20:00

·Hala 2

Đorđe
Predstava

17. Apr

·20:00

·SPENS - Sportski i poslovni centar Vojvodina

Ko je ovde za brak?