Svečano otvaranje "Ledene šume" petak u 18h

Svečano otvaranje "Ledene šume" petak u 18h

Manifestacija "Ledena šuma" zvanično će biti otvorena danas,15. decembra 2017. godine u Dunavskom parku prigodnim programom u 18 časova, a prvi klizači moći će da se oprobaju na ledu sat vremena kasnije.

U programu otvaranja nastupiće klizačice klizačkog kluba "Vojvodina", HAOS animatori koji pripremaju specijalni program animacije i akrobacije na ledu, kao i najmlađi hokejaši uzrasta 7-8 godina iz kluba "NS Stars".

U muzičkom programu sviraće bend Pet plus čiji članovi u proseku imaju 16 godina, a nastupiće i DJ dvojac, otac i sin, Mrvica i Mrvica Junior. Program otvaranja "Ledene šume" biće završen vatrometom oko 23 časa.

Kako je najavljeno, ova manifestacija trajaće 45 dana, a uz klizalište će biti postavljen "Snežni grad" u kojem će posetioci moći da se upoznaju sa gastronomijom Novog Sada, umetnicima i zanatlijama koji će predstaviti svoje prozivode, znanje i umeće. 

 

1
0

* Sva polja su obavezna (Preostalo 500 karaktera)

Pošalji fotografiju uz komentar (do 2MB)

Ovaj članak još uvek nije komentarisan