Sunce nas je "pogledalo" i nije odustalo!
Trenutna tempertura u gradu je 3 stepena, a u toku dana će se popeti do 5°C. Sunce i oblaci će se smenjivati, ali se ne očekuju padavine.
Konačno i povoljne biometeorološke prilike za većinu hronično obolelih i osetlјivih osoba. U jutarnjim satima pojačane tegobe mogu osetiti srčani bolesnici i astmatičari. Mogući su poremećaj sna, promenlјivo raspoloženje i glavobolјa.
Za poslednja 24 sata, u Betaniji su rođene 24 bebe – 17 devojčica i sedam dečaka.
Nema planiranih isključenja vode i struje za ovu subotu.
U Kovid bolnici na Mišeluku juče su bila 203 pacijenta, od čega je 26 obolelih disalo uz pomoć respiratora. U Srbiji je do sada, prema zvaničnim podacima preminulo 12.336 obolelih, a prema poslednjem preseku zabeleženo je 1.199 novih slučajeva korone. Na respiratorima je 140 pacijenata, a hospitalizovano je 2.710 osoba. U Novom Sadu je 16. decembra registrovan 41 novi slučaj zaraze.
Juče je bilo malo političkih prepucavanja, Grad je počeo s isplatom od 5.000 dinara pomoći najugroženijim penzionerima, šta god to značilo, a u Dunavskom parku je otvorena "Ledena šuma".
U Galeriji Matice srpske "Novosađani biraju" – ovu sjajnu izložbu možete pogledati do 31. decembra 2022. godine.
Za lep nastavak dana, zavirite u naš Navigator, pogledajte neki dobar film ili predstavu. U "Fabrici" nastupa E-PLay, a u Crnoj kući Kürwabanda, Opstanak i Moussaka.
Ovaj članak još uvek nije komentarisan